Redactie de Brug
Mail algemeen: redactie@brugmedia.nl
Mail sport: sport@brugmedia.nl

Nick de Vries (eindredactie)
Mail: nick@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 44
 

Christiaan Schutte
Mail: c.schutte@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 46
 

Gerard Meijeringh (sport)
Mail: gerard@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 48

Advertentieverkoop de Brug
Mail binnendienst: verkoop@brugmedia.nl
Telefoon binnendienst: (038) 337 00 58

Barry Kiel (bladmanager)
Mail: b.kiel@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 47
 

John Broelman
Mail: j.broelman@brugmedia.nl
Telefoon: 06-15 88 19 33

Familieberichten
Mail: familieberichten@brugmedia.nl
Telefoon: (038) 337 00 58
 

Bco reclameburo
Mail: info@bcoreclameburo.nl
Telefoon: (038) 337 00 54
Website: www.bcoreclameburo.nl

Bezorgklachten krant
Meld uw klacht op bezorging De Brug
Telefoon: (038) 333 10 27

Weekblad de Brug is een uitgave van:
BrugMedia
Constructieweg 41-1
8263 BC Kampen
Telefoon: (038) 333 10 27
Mail: info@brugmedia.nl
Website: www.brugmedia.nl

 


Ontworpen door BCO Reclameburo